CHEMICKÝ PEELING

Laboratoires Renophase Paris

Laboratoře Renophase po dvacetiletém výzkumu vyvinuly nové technologie v oblasti estetické medicíny. Své inovace zakládají na výzkumu buněčné regenerace a kožní tolerance. Používají vysoce účinné aktivní molekuly a pomocí technologie hydrogelu zaručují jejich penetraci do pokožky. V oblasti profesionální dermatologické péče nabízejí Laboratoires Renophase peelingy nové generace a prostředky pro fototerapii. Komplexní péči o pleť doplňuje program domácího ošetření.

Chemický peeling je velmi účinná metoda ovlivnění stavu pokožky. Používá se pro zmírnění projevů stárnutí pleti, vyhlazení a vypnutí pleti, pro léčbu akné a pigmentaci různého původu. Spočívá v aplikaci ovocných kyselin – nejčastěji kyseliny glykolové na ošetřovanou pokožku. Působením těchto kyselin se odloučí povrchové či hrubší vrstvy kůže. Následuje proces hojení. Dochází k vyhlazení vrásek. Pleť je vyrovnaná, jemnější, hydratovaná a odstraňují se projevy akné a pigmentace. Dochází k vyhlazení vrásek.

Většina chemických peelingů působí na základě koncentrace účinné látky, například ovocné kyseliny. Při nižší koncentraci či kratší době působení odstraňují povrchové buňky kůže, vyšší koncentrace zasahuje do hlubších vrstev.

Technologie RENOpeel

Chemický peeling RENOpeel spočívá v nanášení BIOkomplexu kyseliny glykolové na ošetřovanou pokožku. Působením kyseliny glykolové dochází k epidermolýze, odloučí se povrchové buňky kůže. Následuje proces hojení, kdy se odloučené buňky kůže nahrazují novými. Jedinečná technologie RENOpeel kombinuje tento proces s přípravou pleti patentovanou hmotou Hydrogelem Reticulé, který zaručuje proniknutí aktivních složek do hlubších vrstev kůže. Zde dochází ke stimulaci buněk a jejich následné regeneraci. Proces přestavby pleti se navenek projevuje zarudnutím pokožky, které vybledne do 2 dnů po aplikaci. Během této doby se mohou na ošetřených místech objevit také drobné puchýřky, stroupky, šupinatění nebo jemné olupování pokožky. Všechny tyto projevy vymizí do 4 dnů. Pleť má po zhojení viditelně lepší obnovenou strukturu. Dochází k vyhlazení vrásek. Pleť je vyrovnaná, jemnější, hydratovaná a odstraňují se projevy akné a pigmentace.

 

Chemický peeling RENOpeel se může aplikovat i v měsících se zvýšeným slunečním zářením bez rizika vzniku pigmentací.
   
 
 
 
RSS Facebook Twitter
Copyright © 2014 Estetické Studio Conture - Všechna práva vyhrazena
Vytvořilo webové studio: E-WORKS.CZ
Home | Kontaktní informace | Mapa stránek