MICRONEEDLING

NOVINKA 

Je to skvělá cesta jak se zbavit pigmentace, jizev po akné, VRÁSEK , rozšířených pórů, navrátit pleti hydrataci a vitalitu a NEVYPADAT UMĚLE. Funguje i jako prevence stárnutí. Proto ho hvězdy mají tak rádi.

Celý princip spočívá v tom, že se cíleně poškodí kůže speciálním perem, na jehož konci je cartridge s pěti a více jehlami, které kmitají obrovskou rychlostí, jezdí po pleti a dělají jehličkami mikrokanálky od hloubky 0,2-2,5 mm. Kůže se brání tím, že sama začne ve VE VELKÉM TVOŘIT NOVÁ KOLAGENNÍ A ELASTICKÁ VLÁKNA A FIBROPLASTY, základní buňky vazivové tkáně. Jinými slovy, nakopne se a začne tvrdě makat. To vše sama, přirozeně. NEHROZÍ EFEKT PŘEPÍCHNUTÉHO ANI NEHYBNÉHO OBLIČEJE a druhý den klidně můžete jít do práce.

Díky MICRONEEDLINGU se zapracovávají do hloubky různé vitamíny, peptidy, séra, koktejly na drobné vrásky. Látky např.: kyselina hyaluronová.

Procedura není omezena věkem ani typem pleti. Může se chodit jak ve 20ti- zbavení se pórů po akné, jizviček, mastné pleti s rozšířenými póry, tak i v pokročilém věku- ztráta hydratace, odstranění povadlé pleti,  vrásek, pigmentace.

Pro domácí užití existují tzv. dermaválečky. Nejdou do takové hloubky jako ty profesionální, takže efekt není tak výrazný ani rychlý.

Microneedling kromě přirozeného anti-age efektu zvyšuje efektivitu kosmetiky až o 90%. Séra a krémy se dokážou vsáknout hluboko do pleti kam by se samy nedostaly. Experti doporučují pro maximální výsledek 3 sezení. 

   
 
 
 
RSS Facebook Twitter
Copyright © 2014 Estetické Studio Conture - Všechna práva vyhrazena
Vytvořilo webové studio: E-WORKS.CZ
Home | Kontaktní informace | Mapa stránek