MEZOTERAPIE

Dráždivé jehličky

Všimněte si, jak se hojí pokožka: v místě malých poranění „naroste“ nová a vypnutější. A na tomto samo regeneračním principu pracuje metoda, která je v současné době velmi oblíbená: Mikrojehličkování (mezoterapie).

Jehličkové aplikátory s hroty o délce až 2mm mechanicky narušují pleť a aktivují tak novotvorbu kolagenu. Terapie může laserový resurfacing, dermabraze nebo chemický peeling a dokáže zahustit kůži intenzivní stimulací kolagenu a elastinu.

Co je kolagen?

Kolagen je základní stavební hmotou pojivových tkání a tím i základním stavebním kamenem celého našeho těla. Ovlivňuje vzhled pokožky, kvalitu vlasů, nehtů i zubů a vděčíme mu za pohyb bez bolesti, tedy za zdravé klouby a vazy. S postupem věku však naše tělo ztrácí schopnost kolagen samo vyrábět. Jeho nedostatek se projevuje stárnutím kůže, zhoršenou kvalitou vlasů, lámáním a třepením nehtů, bolestmi kloubů. Kolagen, díky němuž máme v mládí krásně vypnutou pleť, naše tělo přirozeně vytváří asi jen do 35 let. Od tohoto věku začíná pokožka pomalu ztrácet svou pevnost, a je proto třeba začít kolagen doplňovat, abychom oddálili první projevy stáří a tvorbu vrásek.

Mezoterapie se používá pro růst a zlepšení kvality vlasů.

   
 
 
 
RSS Facebook Twitter
Copyright © 2014 Estetické Studio Conture - Všechna práva vyhrazena
Vytvořilo webové studio: E-WORKS.CZ
Home | Kontaktní informace | Mapa stránek