NOVINKY

Tetování bradavek po operacích

Důvodů pro provádění úprav s pomocí tetování prsních dvorců je hned několik, nejčastějším důvodem je vzhled po operacích.

Provádím 3D plastické tetování prsnich bradavek. Nemusíte jezdit až do Brazílie, v salonu Conture v Pardubicích Vám je vytetuje paní Renata Kubikova (AREOLA ARTIST), která má své 14. leté zkušenosti v oboru permanentniho tetování. Je to takové umělecké dílo a ke každé klientce se přistupuje individuálně. Ale v Conture studiu se klientkam též dělají nebo upravuji prsní dvorce po nepovedených plastických operacích. Například se barevně sjednocují, dotonovávají se, tetuji se i odstíny na přání klientek. Pani Renata po konzultaci s klientkou zvolí techniku a odstíny kterými bude pracovat. Prsní bradavky si nechávají přetetovat i ženy, které nejsou spokojené s přirozeným odstínem nebo s velikosti prsního dvorce.

Spolupracuji s lékaři a v medicínské tetováži mám velké zkušenosti.

Je hezké aby ženy od nás chodili sebevědomé a jeste krásnější.

THERMAGE ULTRA - frakční radiofrekvence s certifikací FDA a CA

Použití: obličej,tělo

Unikátní ošetření je vhodné pro všechny typy i barvy pleti a stačí podstoupit JEN JEDNOU. EFEKT nastupuje ihned po ošetření a v dalších 6 měsících. Ke tvorbě nových kolagenových vláken dochází již 4 týdny po aplikaci. Výsledky ošetření přetrvávají 2-4 roky. Po ošetření není nezbytná žádná doba rekonvalescence. Ošetření využívají ve velkém rozsahu zejména klientky v USA. Tato metoda teď přichází jako novinka k nám do České republiky.

Ošetření se používá jako neinvazivní zákrok na obličeji, krku, dekoltu a problematických partií těla.

  • vypíná a konturuje kůži během jediné aplikace
  • významně snižuje výskyt vrásek a výrazně zlepšuje pružnost pokožky
  • redukují se jamky a povadlá kůže a projevy ztenčené stárnoucí pokožky
  • oddaluje případnou potřebu plastiky
  • nevyžaduje rekonvalescenci
  • zákrk není bolestivý, nevznikají jizvičky

Oči - zpevňuje a vyhlazujen pokožku dolních a horních víček. Odstraňuje povadlá víčka. Zjemňuje mimické vrásky a vyhklazuje pokožku v okolí očí. Redukuje váčky pod očima.
Obličej – zlepšuje stav pleti, zpevňuje kontury, redukuje vrásky apovadlou pokožku, zmenšuje podbradek, zjemňuje nosoretní rýhy.
Ruce – zpevňuje vnitřní strany paží a předloktí, redukuje tuk a zlepšuje vzhled pomerančové kůže, zlepšuje celkový vzhled kůže u hřbetů rukou.
Tělo – redukuje uvolněnou kůži a zlepšuje stav kolagenu na jakékoli partii těla.

Zákrok je bezbolestná procedura. Není potřebná následná rekonvalescence. Používá se radiofrekvenční tepelná energie k zasežení kolagenu v hlubokých vrstvách kůže, čímž se zpevňuje a vypíná kůže. Současně se spouští tělu vlastní mechanismus tvorby kolagenu. Zákrok trvá 20min- 2hod. Záleží na zvolené oblasti těla.

Cena: od 1000 Kč

AKCE Obličej, krk a dekolt – 5000 Kč

MICRONEEDLING

NOVINKA 

Je to skvělá cesta jak se zbavit pigmentace, jizev po akné, VRÁSEK , rozšířených pórů, navrátit pleti hydrataci a vitalitu a NEVYPADAT UMĚLE. Funguje i jako prevence stárnutí. Proto ho hvězdy mají tak rádi.

Celý princip spočívá v tom, že se cíleně poškodí kůže speciálním perem, na jehož konci je cartridge s pěti a více jehlami, které kmitají obrovskou rychlostí, jezdí po pleti a dělají jehličkami mikrokanálky od hloubky 0,2-2,5 mm. Kůže se brání tím, že sama začne ve VE VELKÉM TVOŘIT NOVÁ KOLAGENNÍ A ELASTICKÁ VLÁKNA A FIBROPLASTY, základní buňky vazivové tkáně. Jinými slovy, nakopne se a začne tvrdě makat. To vše sama, přirozeně. NEHROZÍ EFEKT PŘEPÍCHNUTÉHO ANI NEHYBNÉHO OBLIČEJE a druhý den klidně můžete jít do práce.

Díky MICRONEEDLINGU se zapracovávají do hloubky různé vitamíny, peptidy, séra, koktejly na drobné vrásky. Látky např.: kyselina hyaluronová.

Procedura není omezena věkem ani typem pleti. Může se chodit jak ve 20ti- zbavení se pórů po akné, jizviček, mastné pleti s rozšířenými póry, tak i v pokročilém věku- ztráta hydratace, odstranění povadlé pleti,  vrásek, pigmentace.

Pro domácí užití existují tzv. dermaválečky. Nejdou do takové hloubky jako ty profesionální, takže efekt není tak výrazný ani rychlý.

Microneedling kromě přirozeného anti-age efektu zvyšuje efektivitu kosmetiky až o 90%. Séra a krémy se dokážou vsáknout hluboko do pleti kam by se samy nedostaly. Experti doporučují pro maximální výsledek 3 sezení.

VOLUME 3D KAŠMÍROVÉ ŘASY.

Po vlasech přišly na řadu i řasy – ano, i je si můžete nechat prodloužit do neskutečné délky. Procedura, po které šílí celý Holywood. Absolvují jí modelky a celebrity na celém světě, vždyť která z nás by nechtěla mít dlouhé a husté řasy. Můžete si vybrat  – černé, hnědé, zrzavé. Jsou ultra jemné, lehké, poddajné a nezatěžují oko. Řasy se můžou i líčit. Oko vypadá velice sexy a přirozeně.

Jde o bezbolestné relaxační ošetření a prodlužující a zhušťující efekt je okamžitý. Jsou odolné vůči vodě, takže se můžete věnovat svým koníčkům naprosto bez zábran- cvičení, potápění,…

Zhruba po 3 týdnech je třeba řasy doplňovat.

Cena: Nové řasy 2000 Kč

Doplnění od 300 Kč  - 600 Kč

   
 
 
 
RSS Facebook Twitter
Copyright © 2014 Estetické Studio Conture - Všechna práva vyhrazena
Vytvořilo webové studio: E-WORKS.CZ
Home | Kontaktní informace | Mapa stránek