WEDDING DESIGN

 

Vítejte!

Jsme moc rádi, že jste se rozhodli věnovat čas nejen snění o tom, jak by Vaše svatba snů mohla vypadat, ale také samotnému plánování svatby.

Na těchto stránkách se budeme snažit s vámi projít svatební přípravy od začátku do konce, pomůžeme vám ujasnit si, jaké služby budete potřebovat a hlavně, jakou kvalitu od nich můžete očekávat. Náš svatební dům není jen obyčejná agentura. Není to „pouze“ vyhledávač dodavatelů a půjčovna svatebních šatů, který přeprodává jejich služby a zajišťuje koordinaci svateb.

Naše svatební agentura má opravdovou přidanou hodnotu. Přidanou hodnotu koncepce, designu, stylu, srdečnosti a hlavně týmu lidí, který se na organizaci svateb podílí. Týmem nemyslíme jenom skupinu, ale opravdu tým, který na sebe spolehá, fantasticky komunikuje, vzájemně si usnadňuje práci, ale i kritizuje, dohaduje se a směje se. Díky tomu víme, že je při přípravách svateb, i na svatbách samotných, dobrá a tvůrčí atmosféra.

Všechny služby, které nabízíme, stejně tak jako dodavatelé, se kterými spolupracujeme jsou mnohokrát prověřeni. Máme vlastní výrobky, vytváříme spoustu věcí sami. Svatební oznámení, další svatební tiskoviny,svatební kytice, svatební dekorace, svatební dorty, nově i svatební šaty šaty pro družičky, jsou navržené speciálně na tu kterou svatbu a ručně vyrobené s láskou a pečlivostí tak, aby dosahovaly špičkové kvality.

 

 
 
 
 
 
RSS Facebook Twitter
Copyright © 2014 Estetické Studio Conture - Všechna práva vyhrazena
Vytvořilo webové studio: E-WORKS.CZ
Home | Kontaktní informace | Mapa stránek